whatsapp
Hizmetler - Demir Doğramacı İstanbul Ortaklar Metal Demir Doğrama Parmaklık Korkuluk Çelik Konstrüksiyon İmalatı
×

Demir Doğrama

Istanbul Demir Doğrama, kaliteli ve uygun fiyatlı doğrama hizmetleri için yola çıktı. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirket, sektöründe birçok referansa sahiptir

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

Çelik Konstrüksiyon İmalatı Çelik konstrüksiyonlar, güçlü yapıları ve uzun ömürleri nedeniyle binaların en sık tercih edilen konstrüksiyonlarından biridir. Çelik, ağır yükler altında bükülmeye ve kırılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca, çelik konstrüksiyonları yangınlara karşı da son derece etkilidir.

Ferforje Parmaklık İmalatı

Ferforje parmaklık imalatı oldukça eski bir sanattır. Parmaklık yapımında en sık kullanılan malzemeler demir ve çeliktir. Parmaklıklarda en sık kullanılan desenler spiraller, dalgalar, çiçekler ve geometrik şekillerdir.

Demir Korkuluk İmalatı

Demir korkuluk imalatı için gerekli olan malzemeler, öncelikle demir kalınlığı ve çapına göre değişmektedir. Ayrıca, istenen desende ve renkte üretilen korkulukların bağlantılarının yapılması için de gerekli olan bağlantı elemanlarıdır.

Çelik Çatı İmalatı

Çelik çatı imalatı için gerekli olan bu donanımları temin ettikten sonra çatı yapımına başlayabiliriz. Çelik çatı imalatı için öncelikle çatı çerçevesi yapılmalıdır.

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın merdiveni, yangın sırasında insanların dönüş yolunu sağlayan bir merdivendir. Yangın merdivenleri, tıpkı diğer merdivenler gibi bir çatıdan bir tabanaya doğru iniş yolunu sağlar. Ancak yangın merdivenleri, normal merdivenlerden farklı olarak daha geniş ve daha ağır koşullarda inşa edilir.

WhatsApp

WhatsApp

Telefon

Telefon

E-posta

E-posta